דף הבית דבר המנהל החזון החינוכי עיצוב זהות בית מדרש חדר מורים רישום וקבלה יצירת קשר
 
 
בזמן זה מתבצעות ההכנות לשנה הבאה, קבלת בנות חדשות, בנות שר"ל, וחשיבה הלאה להמשך הדרך. בהצלחה!
קרא עוד...
https://www.youtube.com/watch?v=-jwRm6VID3U
תלמידות רבות מביה"ס נרשמו לקורסים ברפואה, תקשורת, משפטים, פסיכולוגיה ובמינהל עסקים. התלמידות עברו ראיונות אישיים בהם נבדק עימן התחום הלימודי וכן מידת הרצינות שלהן בהשתתפות בתכנית. בימים אלה אמורות התלמידות לקבל מכתב מהאוניברסיטה ומביה"ס על קבלתן לתכנית ואנו נצטרך את אישור ההורים להשתתפות בתכנית.
קרא עוד...
ביום י"ד בשבט חגגנו סיום מחצית ובגדול... מארוחה מפוארת להופעה, מקישוט לנטיעות בבית הספר... ואפילו חוגים שעשו הורי הבנות. היה מדהים.
קרא עוד...
נכשל במתמטיקה?? קשה עם העבודה בערב? לא מסתדרת עם חברה? אנו דואגים שתהיה לך תמיכה וכתובת נעימה ואחראית של מבוגר כלשהו בבית הספר. מי זה יהיה? את בוחרת...
קרא עוד...
בקרוב נצא לטיול השנתי לגליל המערבי! ההכנות בעיצומן וההתרגשות רבה..
קרא עוד...
לפני שבועיים, יום ד', כיתות י"א יצאו ליום נתינה במסגרת פרוייקט מעגלים.היום כלל הופעה, התנדבות, וחוויה ב'דיאלוג בחשכה' בחולון, והכל הקדמה לפרוייקט נתינה גדול שהבנות יעשו במשך השנה..היה נהדר והמשובים על הבנות חמים מאוד! יישר כוח!תמונות יפורסמו בהמשך...
קרא עוד...
כפתיחת 'אחרי החגים' ובשביל זריקת מרץ, יצאנו לטיול לעין גדי ונחל ערוגות. מהמדריך למדנו על מעיינות נסתרים ועל המדבר, מהמפל קיבלנו שטיפה מהנה, ועם החברות הלכנו בנחל ונהיננו.. היה מרענן, מעניין וכיף.. אחרי החגים שמח!
קרא עוד...
הגעת לכתה י"ב וחסרות לך בגרויות? אין דבר העומד בפני הרצון!!
קרא עוד...
מרחבי כיתות
הרחבת אופקים
בית מדרש
הלימודים האקדמיים
מידע להורים
לקראת שבת
חדר מורים לומד
לוח מבחנים
גלריות
ספריה
מקצועות לימוד
פעילות חברתית
ארכיון
נפש בריאה בגוף בריא
תנ"ך ואומנות- "יחד בוראים עולם"
טיולים
השלמת בגרויות ותגבורים
הענן החינוכי